29 October, Sunday

Time: GMT+1

-------------------------------------------------------------------------------

Channel 1
FOOTBALL 12:00 Getafe vs Real Sociedad

FOOTBALL 15:30 Werder vs Augsburg

FOOTBALL 19:00 Pacos Ferreira vs Estoril

FOOTBALL 21:00 Lille vs Marseille

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 2

FOOTBALL 12:00 Barcelona II vs Sevilla II

FOOTBALL 16:00 Cordoba vs Numancia

FOOTBALL 19:00 Toluca vs Monarcas

NBA 21:30 San Antonio vs Indiana

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 3

FOOTBALL 12:00 Karabukspor vs Sivasspor

FOOTBALL 16:00 Lugano vs Luzern

FOOTBALL 20:00 Mouscron-Peruwelz vs Antwerp

NHL 22:00 Anaheim vs Carolina

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 4

FOOTBALL 12:00 Konyaspor vs Osmanlispor

FOOTBALL 16:00 Sankt Gallen vs Grasshoppers

FOOTBALL 20:00 Guabira vs Jorge Wilstermann

NBA 23:00 Washington vs Sacramento

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 5

FOOTBALL 12:30 Vitesse vs PSV Eindhoven

FOOTBALL 16:00 Young Boys vs Sion

FOOTBALL 20:00 Sport Boys vs The Strongest

NBA 23:00 Orlando vs Charlotte

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 6

FOOTBALL 12:30 Benevento vs Lazio

FOOTBALL 16:15 Girona vs Real Madrid

FOOTBALL 20:00 Valerengen vs Molde

NBA 23:00 Denver vs Brooklyn Nets

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 7

FOOTBALL 13:30 Simulcast German 2 Bundesliga

FOOTBALL 16:30 Wolfsberger AC vs Sturm Graz

FOOTBALL 20:00 Reus Deportiu vs Valladolid

NBA 00:00 New York vs Cleveland

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 8

FOOTBALL 13:30 Dynamo Dresden vs Braunschweig

FOOTBALL 16:45 Heerenveen vs AZ Alkmaar

FOOTBALL 20:00 Ponte Preta vs Corinthians

NHL 00:00 Pittsburgh vs Winnipeg

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 9

FOOTBALL 13:30 Heidenheim vs Nuernberg

FOOTBALL 17:00 Leicester City vs Everton

FOOTBALL 20:05 Temperley vs San Lorenzo

FOOTBALL 00:05 Independiente vs Patronato

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 10

FOOTBALL 13:30 Duisburg vs Union Berlin

FOOTBALL 17:00 Braga vs Desportivo Chaves

NFL 20:05 Houston vs Seattle

NFL 00:30 Pittsburgh vs Detroit

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 11

NFL 13:30 Minnesota vs Cleveland

FOOTBALL 17:00 Toulouse vs Saint-Etienne

NFL 20:25 Dallas vs Washington

FOOTBALL 01:30 Blooming vs San Jose Oruro

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 12

FOOTBALL 14:30 Utrecht vs Breda

NFL 17:00 Oakland vs Buffalo

FOOTBALL 20:30 Tenerife vs Osasuna

FOOTBALL 01:30 Vancouver vs Seattle

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 13

FOOTBALL 14:30 Sparta vs Groningen

NFL 17:00 Los Angeles Chargers vs New England

NBA 20:30 Milwaukee vs Atlanta

NBA 01:30 Detroit vs Golden State

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 14

FOOTBALL 14:30 Brighton & Hove vs Southampton

NFL 17:00 Atlanta vs New York Jets

FOOTBALL 20:45 Malaga vs Celta Vigo

NHL 02:00 Washington vs Calgary

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 15

FOOTBALL 14:30 Bruges vs Sint-Truiden

NFL 17:00 Chicago vs New Orleans

FOOTBALL 20:45 Torino vs Cagliari

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 16

FOOTBALL 14:30 Bursaspor vs Antalyaspor

NFL 17:00 Carolina vs Tampa Bay

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 17

FOOTBALL 15:00 Lyon vs Metz

NFL 17:00 San Francisco vs Philadelphia

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 18

FOOTBALL 15:00 Simulcast Italian Serie A

NFL 17:00 Indianapolis vs Cincinnati

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 19

FOOTBALL 15:00 Crotone vs Fiorentina

FOOTBALL 17:30 Trabzonspor vs Galatasaray

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 20

FOOTBALL 15:00 Napoli vs Sassuolo

F1 18:00 Mexican Grand Prix

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 21

FOOTBALL 15:00 Sampdoria vs Chievo

FOOTBALL 18:00 Standard vs Waasland-Beveren

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 22

FOOTBALL 15:00 SPAL vs Genoa

FOOTBALL 18:00 Stuttgart vs Freiburg

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 23

FOOTBALL 15:00 Udinese vs Atalanta

FOOTBALL 18:00 Alcorcon vs Real Oviedo

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 24

FOOTBALL 15:00 Parma vs Avellino

FOOTBALL 18:05 Gimnasia LP vs Velez Sarsfield

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 25

FOOTBALL 15:05 Newell's Old Boys vs Chacarita

FOOTBALL 18:30 Eibar vs Levante

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 26

-------------------------------------------------------------------------------

Channel 27

-------------------------------------------------------------------------------
Channel 28

-------------------------------------------------------------------------------